Szukaj
Ankieta

  Na jakim stanowisku pracujesz?

  • Dyrektorskim
  • Kierowniczym
  • Doradczym
  • Księgowym
  • Wykonawczym

  Zobacz wyniki

  Dzisiaj nie jest łatwo utrzymywać się na wysokim poziomie i jeszcze do tego oszczędzać. Nawet, gdy ma się gospodarstwo domowe, gdzie zarówno kobieta, jak i mężczyzna pracuje, nie można sobie pozwolić na wszystko, co by się chciało. Przeważnie, nowożeńcy, którzy nie dostali mieszkania w spadku, muszą je wynajmować lub wziąć na kredyt. Zarówno spłacanie rat pożyczki, jak i comiesięczne płacenie odstępnego właścicielom lokum, jest uciążliwe. Kiedy jeszcze w rodzinie pojawi się potomek, wtedy wydatki jeszcze bardziej zaczynają rosnąć. Wiadomo, że maleństwu należy zapewnić, to co najważniejsze, a także zawsze mieć rezerwę, w razie, gdyby trzeba było kupić jakieś lekarstwa lub skorzystać z konsultacji specjalisty. Takich sytuacji oczywiście nie planujemy i nie jesteśmy w stanie przewidzieć, ale zawsze trzeba mieć na coś takiego, jakieś dodatkowe środki. Będąc świadomym różnych wydatków, warto odkładać regularnie pewną sumę pieniędzy, by móc ją wykorzystać w razie potrzeby. Idealnym rozwiązaniem tutaj jest rachunek oszczędnościowy. Zarówno jedno, jak i drugie z małżonków, może przelewać na takie konto pieniądze, jakie uda się odłożyć, by w spokoju sobie procentowały. Mając stały wgląd do konta internetowego, można zaobserwować, jak zmienia się sytuacja na koncie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, można spać spokojnie, gdyż wie się, że w razie, gdyby ktoś stracił pracę, zawsze pozostają dodatkowo środki na utrzymanie. Jest to pewna i bezpieczna lokata na przyszłość, a gdy nie ma potrzeby jej wyciągania, rośnie ona z roku na rok. Dobrze jest nad tym pomyśleć, gdyż nawet, jeśli my nigdy nie będziemy w potrzebie, by wybrać uzbieraną sumę, może się ona przydać naszym potomkom. Bycie oszczędnym się opłaca, trzeba tylko wiedzieć, gdzie lokować fundusze.

Nie ufaj obcym

Zapewne wiele słyszeliśmy już nie tylko teraz, ale już dawno temu o tak zwanej lichwie, czyli pożyczaniu pieniędzy zwykle przez osoby szemranego towarzystwa na wysoki procent, które bardzo niebezpiecznie później swoje należności negocjowały od swoich dłużników. Teraz także taki rodzaj pomocy finansowej jest uprawiany, jednak nie w każdym mieście i nie każdy o tym wie. Lichwiarstwo to bardzo niebezpieczna sprawa, szczególnie jeśli chodzi o osoby, które w sposób wręcz desperacki poszukują pieniędzy. Ludzie bogaci, zwykle bardzo groźni chętnie takie pieniądze pożyczają, często zdając sobie sprawę z tego, że dany dłużnik nie będzie w stanie takiej sumy lichwiarzowi oddać. Robią to zwykle dla zabawy, gdyż po udzieleniu pożyczki zaczynają nękać klienta, grozić mu, zdarzają się początkowo pobicia, natomiast później dochodzi do wykorzystywania dłużników, szantażu na ich rodzinach, a nawet śmierci niektórych osób. Nie powinniśmy nigdy korzystać z takiego typu pożyczek finansowych, gdyż jest to pewnego rodzaju podpisanie na siebie wyroku śmierci, nie ufajmy nigdy ludziom, których nie znamy i które są podejrzane i chcą pożyczać nam pieniądze. Jeśli już się na to decydujemy, podpisujmy w obecności prawnika dokładne umowy i sprawdzajmy przeszłość swojego darczyńcy.

Portale społecznościowe pomagające finansowo

Zdajecie sobie na pewno sprawę, jak wielką rolę w naszym codziennym życiu odgrywa Internet i wszelkie wiadomości tu zgromadzone. Nawet teraz poszukujecie w nim informacji dotyczących udzielania kredytów. Jeśli zatem potrzebujecie pieniędzy, powinniście także wiedzieć o tym, że oprócz kredytów w banku, możemy także teraz korzystać na własną odpowiedzialność z kredytów za pośrednictwem Internetu. Na czym to polega? Otóż w ostatnim czasie powstało wiele portali społecznościowych, w których to reklamują się osoby bogate, które mają dla nas do zaoferowania pożyczkę w określonych ramach finansowych, oraz osoby które takich pożyczek poszukują. Z takiego portalu możemy skorzystać, wystarczy się tylko zarejestrować jako użytkownik i odnaleźć osobę, która zechce pożyczyć nam pieniądze na odgórnie ustalonych warunkach, na które się godzimy bądź nie, i poszukujemy dalej. Musimy jednak także pamiętać o ograniczonym zaufaniu, gdyż założyciele portalu nie biorą żadnej odpowiedzialności za zachodzące tu transakcje pieniężne. Administratorzy jedynie koordynują ruch strony i kontakt między użytkownikami.

Postaw na firmę

Kiedy posiadasz już swoją firmę, bądź też masz takie zamiary, powinieneś zdecydowanie zainteresować się wszelkimi kredytami dla firm i dotacjami, jakie są w ostatnim czasie bardzo modne i korzystne dla wielu przedsiębiorców. Nie wolno bać się rozwoju w przedsiębiorstwo, lecz należy robić wszystko aby się ono rozrastało i wznosiło w górę na rynku przemysłowym. Banki maja obecnie naprawdę wiele ciekawych ofert dla firm, dzięki którym przedsiębiorstwo przykładowo może zwiększyć zatrudnienie, może zwiększyć tempo produkcji, może zainwestować w nowoczesną reklamę, może odnowić hale produkcyjne, zainwestować w szkolenia dla obecnych pracowników. Jest jak widać naprawdę wiele wspaniałych opcji z których naprawdę warto korzystać, póki jest ku temu okazja. Banki bardzo chętnie przyznają takie kredyty. Musimy jednak także pamiętać o tym, że firma musi spełniać pewne podstawowe kredytowe wymagania, jakie stawia bank przed wypłatą takiego kredytu, jednak nie są to bardzo trudne do spełnienia wymagania, zatem nie warto się zrażać, lecz próbować inwestować jeśli mamy taką możliwość!

Nowoczesna rodzina na swoim

Zapewne młodzi ludzie, młode małżeństwa wiele już słyszały o słynnej od niedawna akcji bankowej, która widnieje pod nazwą „rodzina na swoim”. Dotyczy to oczywiście rodzin, które pragną mieć wreszcie kąt dla siebie, chcą mieć swoje mieszkanie, czy też dom i zacząć budować własne niezależne życie. Teraz wiele banków właśnie chce nam to ułatwić, udzielając takim osobom a właściwie rodzinom kredytu na określone sumy pieniędzy. Kwoty takie mogą sięgać nawet setek tysięcy złotych, więc jak widać, warto się o taki kredyt postarać. Musimy oczywiście być wypłacalni, wiarygodni finansowo, musimy mieć stałe zatrudnienie, które będzie wiarygodne dla banku, nasze pensje muszą wystarczać na podstawowe życie i spłaty rat kredytowych, jednak te warunki są wbrew pozorom bardzo dobre i korzystne dla potencjalnych klientów. Banki chętnie pomagają młodym ludziom w rozwoju, wkraczaniu w dorosłe i niezależne życie, dlatego warto chociaż próbować dostać taki kredyt. Każdy z nas chce przecież aby jego rodzina żyła w jak najlepszych, godnych warunkach, w cieple, spokoju i wzajemnej miłości.

Inwestycje w rynek nieruchomości

Od wieków nieruchomości są opłacalną formą inwestycji pieniędzy. Gdy zastanawiamy się, w co zainwestować nasze ciężko zarobione pieniądze najlepszym pomysłem wydają się nieruchomości. Już od kilku lat inwestycje w rynek nieruchomości przynoszą największe profity. Kupioną nieruchomość możemy albo sprzedać z zyskiem po jakimś czasie, albo zawsze możemy wynająć, wtedy będzie ona dla nas dodatkowym źródłem dochodu. Źródłem zysku regularnie wpływającego na nasze konto. Wynajem to forma czasowego oddania nieruchomości do czasowego użytkowania konkretnej osoby, związanej z nami umową najmą. Wysokość czynszu za wynajem mieszkania ustala właściciel przed podpisaniem umowy. Gdy wynajmujemy mieszkanie dodatkowo możemy pobrać kaucję. Kaucję zwrotną lub bezzwrotną. Kaucja to forma zabezpieczenia przed przedwczesnym opuszczeniem pomieszczenia mieszkania przez lokatora. Zazwyczaj umowa najmu jest podpisywana na czas określony. Do rzadkości należą sytuacje, gdy umowa podpisywana jest na czas nieokreślony.

biznesowo post finanse zagrozenia zwiazane z kredytem mieszkaniowym zarabianie przez internet promocyjna funkcja jakosc co wziac pod uwage przy kredycie mieszkaniowym f 2 post finanse f 2 zarzadzaj domowym budzetem jak zyc oszczedniej wynajmowanie czy zycie na kredyt jak wybrac mieszkanie kredyt w czasach kryzysu f 3 post finanse f 3 plusy i minusy kredytu mieszkaniowego kup nieruchomosc pod wynajmem w co warto inwestowac pewny start finansowy dla naszej pociechy chcesz porownac swoj kredyt z innymi f 4 post finanse f 4 bik cie ogranicza uwazaj na chwilowki masz ochote na szybki elegancki samochod strzez sie zbyt korzystnych ofert reklamowych kredyt konsolidacyjny dla wygodnych i myslacych f 5 post finanse f 5 nie ufaj obcym portale spolecznosciowe pomagajace finansowo postaw na firme nowoczesna rodzina na swoim inwestycje w rynek nieruchomosci f 6 post finanse f 6 rozne formy inwestycji innowacyjne technologie w biznesie inwestycje w prace badawcze uslugi finansowe dla firm podmioty sektora prywatnego f 7 post finanse f 7 umowa kredytu bankowego praktyki wyplata prowadzenie firmy oszczedzanie w banku f 8 post finanse f 8 lokata coraz wieksza ilosc bankow cv ekonomia mieszkanie f 9 post finanse f 9 wielka kariera zawodowa interesy inwestycje dotacja lokaty f 10 post finanse f 10 pozyczki banki porazki bank nabycie przez spolke gruntow i nieruchomosci f 11 post finanse f 11 przeniesienie wlasnosci nieruchomosci rolnej ocena ekonomiczno finansowa przyszlej spolki nabywanie nieruchomosci z panstwowego funduszu ziemi wlasnosciowe prawo do lokalu uzytkowanie wieczyste nieruchomosci przez spolke f 12 post finanse f 12 dzierzawa nieruchomosci rolnej uproszczenie procedury przygotowywania ocen ekonomiczno finansowych nabywanie mieszkan poprzez bhz locum uzyskanie uzytkowania wieczystego osoba fizyczna podczas nabywania nieruchomosci f 13 post finanse f 13 otworzenie rynku rozwiazania stabilizacyjne firmy prywatyzowane sposobem platnym klopoty dotyczace restrukturyzacji przyspieszenie prywatyzacji f 14 post finanse f 14 system rynkowy badanie gospodarki polityka wolnorynkowa finanse rodzinne rozpisujemy budzet rodzinny f 15 post finanse f 15 korporacje konsultingu kredytowego podstawowe czynniki programu stabilizacji banki przychodza na ratunek zycie na kredyt kredyt 0 f 16 post finanse f 16 porownanie kredytow kredyt hipoteczny wiarygodnosc kredytobiorcy najlepszy i najtanszy kredyt hipoteczny pojecie kredytu hipotecznego f 17 post finanse f 17 systemy ratalne tani kredyt oprocentowanie kredytu co to jest kredyt zdolnosc kredytowa f 18 post finanse f 18 po co sa kredyty splata kredytu karty kredytowe szybkie kredyty kredyt hipoteczny czy szybki f 19 post finanse f 19 kredyty hipoteczne rodzina na swoim popularne kredyty hipoteczne kalkulator kredytow hipotecznych kredyty hipoteczne dla firm ranking kredytow hipotecznych f 20 post finanse f 20 kredyty hipoteczne walutowe oprocentowanie kredytu hipotecznego kredyt hipoteczny warunki kredyty hipoteczne a marza porownywanie kredytow hipotecznych